Elektrická topidla a zdražení elektřiny

Zdražování se dotýká každého z nás. Situace ve světě má nemilosrdný dopad na ekonomiku všech států. V takové situaci logicky přemýšlíme jaké jsou možnosti ušetřit nebo omezit výdaje. Lze i mezi topidly najít šetrnější přístroje? Aby šlo správně zodpovědět tuto otázku je třeba se zamyslet nad provozní cenou v poměru k teplu, které lze cítit.

Na poli topidel máme několik technologií. Topidla ElmetFire jsou přímo designovaná pro použití venku, nebo v neuzavřených a špatně izolovaných prostorech. V takovýchto místech by bylo velmi neekonomické a neefektivní přenášet teplo z topidla na člověka prostřednictvím vzduchu.

 

Nejšetrnějším a zároveň nejúčinnějším způsobem jak ohřát osobu v otevřeném prostoru jsou infračervené paprsky. Jedná se o způsob přenosu tepla, jaký je nám znám například u slunce. Právě jeho teplo k nám proudí prostřednictvím infračerveného záření.

Velkou výhodou infračerveného záření je jeho odolnost proti větru. Pokud přenášíte teplo vzduchem, sebemenší vánek výrazně sníží teplo, které k Vám dorazí. Naproti tomu u infratopidel ElmetFire stačí daleko menší výkon (tudíž i spotřeba) pro komfortní pocit tepla.

 

I vzhledem k zvýšeným cenám energií jsou topidla ElmetFire účinným zdrojem tepla, který Vás za minimální náklady ohřeje. Náklady na hodinu provozu nejsilnějších modelů (https://www.elmetfire.cz/zahradni-venkovni-topidlo-helios/) se pohybují kolem 16kč/hodinu. Nemusíte vytápět celu místnost pro pocit komfortu – stačí pouze zapojit do zásuvky, zapnout a už je Vám příjemně.

 

 

Topidla Elmetfire své uplatnění najdou v zimních zahradách dílnách, welnessech, chatách chalupách a balkónech. Zkrátka všude, kde byste chtěli 

 

Více o našich přístrojích se dozvíte na stránkách elmetfire.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení