Psali o nás...

Našeho e-shopu si všimly tyto média a napsaly o nás. Klikněte na logo a budete přesměrováni na článek.

 

 

 "Pokud sáhnete topidlech na principu karbonových vláken, půjde i o úsporné řešení, které nezpůsobí enormní zvýšení nákladů na elektrickou energii. Vyberte si zahradní a terasové topení Elmetfire."

    

 

 

"Jejich základní vlastností je fakt, že neohřívají okolní vzduch, ale přímo předměty a osoby v jejich blízkosti. Díky tomu máte rychleji pocit tepla, zároveň nedochází k tak vysoké spotřebě elektrické energie jako v případě klasických topidel."

 

 

 

"Teplo dodá stojanové topidlo určené do venkovních prostor. Na to si dejte pozor, určitě se poohlížejte pouze po venkovních topidlech, je ta vydrží déšť či sníh."

 

 

"Ideálním řešením jsou přenosná infratopidla. Nemusíte totiž investovat hned do několika a díky mobilitě lze tato topidla přenášet tam, kde se vám zrovna hodí k použití. Z pod pergoly k zahradní houpačce, od ní zas na terasu. Kdekoliv se zrovna rozhodnete odpočívat, tam můžete mít u sebe tohoto hřejivého pomocníka."

 

 

 

"Nejenže dokonale zahřejí během pár vteřin, oceníte u nich rovněž snadné ovládání a jednoduchou instalaci." 

       

 

 

"Topidla od značky ElmetFire jsou vybavena i teplotní pojistkou, která zaručuje ještě vyšší stupeň ochrany a bezpečí."

 

 

 

"Mít před domem terasu je hlavně v jarních a letních měsících velkou přidanou hodnotou. Nicméně jakmile se ochladí, příliš použitelný tento prostor není, alespoň ne bez vhodného vytápění."

 

 

"Nejšetrnějším a zároveň nejúčinnějším způsobem jak ohřát osobu v otevřeném prostoru jsou infračervené paprsky.."

 

 

 

"Při mnoha konvenčních způsobech ohřívání prostorů dochází k produkci nezdravých či nebezpečných látek, které rozhodně není dobré dýchat. Z toho důvodu se jedná o ideální řešení pro alergiky, astmatiky, děti a zkrátka každého člověka..."

 

 


Přidejte se ke stovkám spokojeným zákazníkům i Vy!

Zpět do obchodu